Antykwariat na Tamce.png

Antykwariat na Tamce

18.04.15

W sobotę 18 kwietnia specjalnie dla naszych klientów jesteśmy czynni dłużej.
Będziemy też tuż po dostawie jeszcze ciepłych winylków!
Przy zakupie kilku płyt przewidziane będą atrakcyjne rabaty
Serdecznie zapraszamy.

22-25.05.14

Kolejna edycja Warszawskich Targów Książki rozpoczęta. Impreza odbywa się na Stadionie Narodowym. Wśród setek wystawców także my: "Antykwariat na Tamce" książki, winyle, komiksy, zapraszamy serdecznie. Tegoroczne targi wzbogaci obecność wielu znanych twórców podpisujących swoje dzieła.

5.09.12

salon ciekawej książki.jpg

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników dobrej książki do Łodzi. W dniach 7 - 9 grudnia w ramach Międzynarodowych Targów Łódzkich odbędzie się "Salon Ciekawej Książki - Targi Nowej Książki" Będziemy tam na swoim stoisku, oferując ciekawe książki i płyty winylowe.
Do zobaczenia!

18.05.12

Nasz Antykwariat na Tamce rozmnoży się! Weźmiemy udział w 2 imprezach tego samego dnia. Warszawska Giełda Płytowa 26.05.2012 godzina 14-18. Klub Hybrydy ulica złota 7/9. Tym razem impreza będzie także podłączona pod "Warsaw Music Week" ( info na www.warsawmusicweek.pl). Nie zabraknie rytmicznych i gorących klimatów, które zaserwują nam MR CHERRY POP, RAFALLU, WTYMSĘK, GOFER, JASON BALON.
Nie będziemy dłużni i na naszym stoisku zaserwujemy adekwatne płyty.
Zapraszamy - wstęp wolny.

13.05.12

Kolejna impreza książkowa - tym razem plenerowa. Oprócz książek tradycyjnie już w naszej ofercie będą płyty winylowe.
III Warszawski Kiermasz Książki 26 i 27 maja 2012, Rynek Mariensztacki w Warszawie Godziny otwarcia: 10.00 – 18.00 WSTĘP WOLNY !!! Informacje organizatora kiermaszu: (22) 829 66 70, 829 66 86

12.05.12

nurt polish jazz big band katowice komeda trzaskowski.jpg

III Warszawskie Targi Książki i Antykwariat na Tamce.
Tym razem oprócz płyt zagranicznych zaprezentowaliśmy tak wyjątkowe krajowe winyle jak Nurt czy Plays Ethio-Jazz, mieliśmy też płyty serii Polish jazz: Big Band Katowice, Komeda Astigmatic, The Andrzej Trzaskowski Quintet. Spoglądając na zdjęcie pamiętajcie drodzy Państwo - w swojej ofercie mamy także książki ;)


unique polish vinyls.jpg

Kolekcjoner przeglądający zachodnie sklepy mógł dziś powiedzieć, że mamy "unique polish vinyls"

10.04.12

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zbliżających się III Warszawskich Targach Książki, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 10,11,12 i 13 maja.
W tym roku Antykwariat na Tamce zaprezentuje się nieszablonowo, na naszym stoisku prócz książek znajdą się płyty winylowe. Uważamy że płyta winylowa jest równie istotnym nośnikiem kultury, nieraz jedynym autentycznym i oryginalnym zapisem "tego co chciał przekazać żyjący ówcześnie twórca" co jest bardzo istotne wobec występowania wielu późniejszych reedycji i przerabianych/kompresowanych plików mp3 masowo wrzucanych w internet.

07.04.12

Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, oraz suchych zbiorów płyt i książek w poniedziałek ;)

Już wkrótce damy Państwu także znać o zbliżających się imprezach, w których będzie uczestniczył nasz antykwariat.

18.11.11

Kolejne ciekawe płyty czekają na Państwa w antykwariacie! Wszystkich zainteresowanych spoza Warszawy w oczekiwaniu na sklep internetowy zapraszamy na aukcje Allegro. Nasze książki i płyty wystawiamy pod nazwą użytkownika FDWG

10.10.11

Niebawem zostanie uruchomiony nasz sklep internetowy. Tymczasem wszystkich Państwa delektujących się zapachem papieru i druku oraz lubiących własnoręcznie wyjąć płytę winylową z koszulki zapraszamy do naszego antykwariatu na ulicę Tamka 45B

24.09.11

Podczas odbywającego się na warszawskim Powiślu festiwalu "Powiślenia" antykwariat na Tamce ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kiermaszu książek i komiksów, których tematem przewodnim będzie nasze miasto Warszawa.

Powrót do strony głównej